Verifica cu vanzatorul Migali Dental Clinic din Iasi cauta asistenta medicala in Iasi

Data publicării: 28/08/2018
Data modificării: 28/08/2018
  • Locaţie: Sos. Pacurari 2B, 700551, Iasi, Iasi, Romania

Primirea si programarea pacientilor asistarea medicului dentist pregatirea instrumentarului.

Cerinte:

- minim 2 ani experienta in domeniul medicinei dentare;
– diploma/certificat/atestat de asistent medical generalist sau adeverinta absolvire;
– fara interdictii in exercitarea profesiei de asistent medical;
– pasiune si implicare in exercitarea profesiei;

Descrierea postului:

ASISTENTI MEDICALI in domeniul medicinei dentare in cadrul CLINICII DENTARE MIGALI. Fisa postului, conditiile de munca si salarizare sunt similare cu ale asistentilor medicali ce isi desfasoara activitatea in cadrul Clinicii.
Responsabilitati / Beneficii: – program de lucru flexibil full-time sau part-time; – uniforme medicale; – asigurare de malpraxis;

Trimiteti CV-ul pe adresa de mail office@migali.ro

Tip job: Full time

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Anunţuri asemănătoare

  • Asistent medical - Clinica Stomatologica zona centrala Cluj-Napoca
    Asistent medical - Clinica Stomatologica zona centrala Cluj-Napoca
    Asistenta stomatologie   •   Cluj-Napoca (Cluj)   •   Adaugat in 26/08/2018   •  Verifica cu vanzatorul

    Dacă ai diploma de asistent medical, ești o persoană activă, organizată, dornică să învețe lucruri noi, înseamnă că ești, foarte probabil, persoana pe care o căutăm! Suntem în căutarea unei persoane cu spirit de echipă, căreia să îi placă de noi/la n...