Preţ nespecificat Tehnicieni dentari in Bucuresti

Medicul.Dentist pe YouTube

Data publicării: 24/03/2023       Data modificării: 27/03/2023
  • Locaţie: Matei Basarab, Sect 3, Bucuresti, Bucuresti, Romania

Artdent lab.angajeaza tehnicieni dentari cu experiență pt.exocad,proteze albe elastice si acrilice.

CANDIDATUL IDEAL:

Studii postliceale sau superioare de tehnica dentara;

Care doreste sa evolueze in continuare in domeniu;

Cunostinte de operare CAD-CAM;

Experienta de minim 1 an in :

·       Proteze albe elastice si acrilice,

·       Design EXOCAD

AVANTAJELE SUNT : cunostinte de estetica, de ocluzie, de profilaxie in lucrari pe implante.

RESPONSABILITATI: Crearea designului digital al lucrarilor protetice, folosind tehnologia EXOCAD si softul de operare CAD-CAM.

SE OFERA: carte de munca, program flexibil in functie de volumul de lucrari sau full time in funtie de preferintele candidatului, remuneratie/element.

Rog seriozitate, cond.avantajoase de lucru,lab.sect.3,nr tel. 0771695134,0732457875.

Informaţii suplimentare

Telefon: 0732457875

Iţi place Medicul.Dentist? Ajută-ne cu un share...

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Cursuri / anunţuri asemănătoare

  • Angajez tehnicieni dentari
    Angajez tehnicieni dentari
    Tehnica dentara   •   Bucuresti (Bucuresti)

    Preţ nespecificat   •  Adaugat in 04/06/2021

    Angajez tehnicieni dentari cu experiență pentru: ceramica,proteze, exocad și gips,cond.avantajoase,lab.zona unirii,sect.3,rog seriozitate

  • PACHET PROMO:30PLxPREMIUM LINE NE + 1xLICHID EXPANSIUNE + ADORBOND CCX500GR+SPRAY OCLUZIE VERDE
    PACHET PROMO:30PLxPREMIUM LINE NE + 1xLICHID EXPANSIUNE + ADORBOND CCX500GR+SPRAY OCLUZIE VERDE

    570.55 RON   •  Adaugat in 16/02/2021

    PACHET PROMO:30PLxPREMIUM LINE NE + 1xLICHID EXPANSIUNE + ADORBOND CCX500GR+SPRAY OCLUZIE VERDE 1. Masa de ambalat PREMIUM LINE NE – 30 plicuri. Masa de ambalat fosfatica, extrafina, pentru aliaje nepretioase. Premium NE poate fi folosita si pentru m...

  • PACHET PROMO:NISIP SABLARE COBRA 50MICRx5kg + CREION SPATULA GALBEN+DISC SEPARATOR DYNEX 0.2X20mm x
    PACHET PROMO:NISIP SABLARE COBRA 50MICRx5kg + CREION SPATULA GALBEN+DISC SEPARATOR DYNEX 0.2X20mm x

    429.99 RON   •  Adaugat in 07/12/2020

    PACHET PROMO:NISIP SABLARE COBRA 50MICRx5kg + CREION SPATULA GALBEN+DISC SEPARATOR DYNEX 0.2X20mm x 5buc Comanda online: https://heliosdental.ro/pachet-promo-nisip-sablare-cobra-50micrx5kg-creion-spatula-galben-disc-separator-dynex-0-2x20mm-x-5buc 1....

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".